Sukces i specjalizacja

Od początku skupialiśmy się na rozwoju w jednej dziedzinie – szkoleniach dla instruktorów fitness. Dziś pomagamy przede wszystkim w zdobyciu takich zawodów jak: Instruktor Fitness, Instruktor Personalny, Instruktor Aqua Fitness, Instruktor Pilates. Wierzymy, że nasza szkoła wciąż się rozwija i zdobywa uznanie kolejnych kursantów, ponieważ pozostaliśmy wierni naszym ideałom. Wiele lat temu założyliśmy, że naszą firmę zbudujemy w oparciu o profesjonalizację usług szkoleniowych, szacunek i uczciwość wobec klientów oraz poświęcenie. Nigdy nie szukaliśmy taniego poklasku, i choć okazji nie brakowało, nie zamierzaliśmy też szybko się wzbogacić. Mieliśmy szerszy plan i większe ambicje. Chcieliśmy zbudować ośrodek szkoleniowy z profesjonalną kadrą, kształcącą świetnych specjalistów. Myślimy, że nam się udało. Dziś tworzymy doświadczoną i odpowiedzialną instytucję szkoleniową.