ANNA JĘDRUCH

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Hatha Joga, a także instruktorka Pilates i szkoleniowiec. Stawia na wszechstronność i ciągłe dokształcanie się. Jej domeną są zajęcia z nurtu Body/Mind (Joga, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Stretching, deepWork). Jest uzależniona od dużej dawki endorfin, która przychodzi po intensywnych treningach. Cierpi na twórcze ADHD i wciąż uczy się doświadczać nudy. By pogłębić swoją wiedzę na temat anatomii i technik pracy z ciałem, obecnie dokształca się w dwuletniej szkole masażu.

 

Szkolenia i kwalifikacje:

 • Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Hatha Joga
 • Instruktor sportu – specjalność Pilates
 • deepWORK® Basic
 • deepWORK® Teaching by Elements
 • Wzorce Ruchowe
 • Hardstyle Kettlebell
 • Rep Training
 • Gimnastyka dla kobiet w ciąży oraz po ciąży
 • Pilates z przyrządami
 • Postępowanie w schorzeniach kręgosłupa
 • Powięzi w treningach prozdrowotnych
 • Pilates 
 • Stretching