mgr Aneta Aziewicz

Założycielka oraz menedżer Szkoły Instruktorów Fitness Azik, klubu Fitness & Wellness Azik oraz Reha Sport Studio.

Doświadczony trener, szkoleniowiec, specjalista treningu przygotowania ruchowego oraz ukierunkowanego przygotowania motorycznego dzieci i dorosłych, w tym również treningu medycznego z wykorzystaniem podstaw fizjoterapii: gimnastyka korekcyjna. Certyfikowany instruktor koncepcji oceny i treningu funkcjonalnego FMS. Instruktor Sportu ( uprawnienia MEN), Instruktor techniki Pilates, Trener personalny EMS, Blackroll Trainer Education. Szkoleniowiec fitness. Magistrant na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalności: PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE W SPORCIE oraz ŻYWIENIE W SPORCIE. Uczestniczka systemu szkoleniowego z zakresu dietetyki sportowej oraz klinicznej. Absolwentka AGH Wydział Zarządzania.

Więcej...

SYLWIA ZGŁOBIK-KAPUŚCIŃSKA

Instruktor i szkoleniowiec. Fitness to jej pasja i sposób na życie, z którym związana jest od 1999 r. Systematycznie bierze udział w szkoleniach, konwencjach i warsztatach, na których pogłębia swoją wiedzę. Jej ulubione formy zajęć to Body&Mind. Specjalizuje się również w grupowych treningach wzmacniających oraz siłowo-wytrzymałościowych.

Podczas prowadzonych zajęć zwraca szczególną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo. Wielką satysfakcją jest dla niej zadowolenie uczestników zajęć. Wciąż motywuje i namawia innych do ćwiczeń oraz aktywnego trybu życia ponieważ wie, jak wielką siłę - fizyczną i psychiczną - daje sport.

Więcej...

mgr Ewa Czarnecka

Szkoleniowiec i instruktor fitness z 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć zorganizowanych. Jej specjalnością są przede wszystkim treningi z wykorzystaniem stepu - zarówno choreograficzne jak i wzmacniające, na wszystkich poziomach zaawansowania a także metody treningowe wykorzystywane na zajęciach „Zdrowy Kręgosłup”.

Więcej...

ANNA JĘDRUCH

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Hatha Joga, a także instruktorka Pilates i szkoleniowiec. Stawia na wszechstronność i ciągłe dokształcanie się. Jej domeną są zajęcia z nurtu Body/Mind (Joga, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Stretching, deepWork). Jest uzależniona od dużej dawki endorfin, która przychodzi po intensywnych treningach. Cierpi na twórcze ADHD i wciąż uczy się doświadczać nudy. By pogłębić swoją wiedzę na temat anatomii i technik pracy z ciałem, obecnie dokształca się w dwuletniej szkole masażu.

Więcej...